אאא

ירושלים הקדומה מלאה בחידות מסתוריות: איך בנו את הביצורים העצומים מעל המעיין? איך הרימו משקלים אדירים? איך חצבו את נקבת השילוח? וכיצד בנו את דרך עולי הרגל? לרגל החגים, עיר דוד שמחה להזמין אתכם לפזר את ערפל המסתורין סביב חידות ירושלים הקדומה במגוון תערוכות ופעילויות לכל המשפחה!

כאן, במקום בו הכל התחיל, נענה על השאלה הגדולה: איך הכל התחיל?

מתי? איפה? במגוון אתרי עיר דוד - הגן הלאומי 'עיר דוד', הגן הלאומי 'עמק צורים', הקדרון 'עמק המלך', מרכז דוידסון, בארמון הנציב וביער השלום.

בגן הארכיאולוגי דוידסון אתם מוזמנים להגיע עם הילדים ליום של חוויה אמיתית לביקור במגוון תחנות בהיסטוריה של ירושלים הקדומה, לצד פעילות משפחתית מלהיבה ומעשירה במרכזה תוכלו להתנסות בעצמכם בכמה מטכנולוגיות הבניה הקדומות וללמוד כיצד הוקמו המבנים המרשימים אשר סביבכם בגן. יחד נבנה קשתות, נניף אבני ענק (אל דאגה, האבנים עשויות קלקר) נסתת אבנים ונלמד כיצד הוקמה ירושלים בימי קדם. בנוסף ורק לרגל החג הקידמה מגיעה לגן הארכאולוגי דוידסון מגוון פעילויות אינטראקטיביות לכל המשפחה במחיר אטרקטיבי בכרטיס כניסה אחד תוכלו ליהנות ממגוון עשיר של פעילויות הכוללות: תערוכה, משחק ‏מטמון דיגיטלי, הצגה ומשחק ניווט משפחתי בשטח הגן ‏ואל נשכח את חדר הבריחה שהוקם זה עתה נבנה

‏ מדובר בחוויה מגבשת, מפתיעה ומעשירה לכל בני המשפחה.‏ ‏דרך מבדרת, קלילה ומהנה לחוות את הסיור בגן הארכיאולוגי וללמוד את רזי ‏העבר ‏באמצעות ‏טכנולוגיה מההווה.‏

ועוד לא דיברנו על עמק המלך אשר במהלך חול המועד סוכות מארח פסטיבל ססגוני בו כל המשפחה נהנית ממגון פעילויות ב35 שקלים בלבד , אז למה אתם מחכים?

כל הפרטים באתר בעיר דוד  או בטלפון 60339*

 

 

 

 

 איך בנו כותרת- צילום אליהו ינאי
איך בנו כותרת- צילום אליהו ינאי
רצים בטיילת - קרדיט - באדיבות ארכיון עיר דוד צילום אליהו ינאי
רצים בטיילת - קרדיט - באדיבות ארכיון עיר דוד צילום אליהו ינאי