אאא

המשטרה עצרה אמש (שני) חשוד, צעיר תושב ביתר עילית, בחשד שתקף ילדה חרדית בעיר בני ברק. חקירת המשטרה נפתחה לאחר שאבי הילדה התלונן במשטרה.

חוקרי המשטרה חושדים כי הצעיר עקב אחרי הילדה בעת שהייתה בחנות, שם תקף אותה. עם קבלת הדיווח פתחו חוקרי המשטרה בחקירה אשר הובילה תוך זמן קצר לאיתור זהותו של החשוד במעשה ולמעצרו.

מהמשטרה נמסר כי: "החשוד יובא היום לבית משפט השלום בתל אביב, המשטרה תבקש להאריך את מעצרו. החקירה נמשכת".

כזכור, לפני כחודש, בית משפט השלום בירושלים האריך היום (חמישי) את מעצרו של אדם החשוד בילדה בת 12, בתוך אוטובוס שהיה בדרכו מביתר עילית לירושלים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

את הדיון פתח נציג המשטרה, רס"ב רפאל סבג, בבקשה להאריך את המעצר בחמישה ימים, כשהוא מתאר: "מדובר בשלושה מקרים שונים של חשד למעשים חמורים, בקטינה בת 12 באוטובוס, ובעוד שתי נשים באוטובוסים".

"זה המקרה הראשון שנחשפנו למעשים סדרתיים", הוסיף, ופירט: "נערה בת 17 התלוננה שאחותה הייתה באותה נסיעה מביתר לכיוון ירושלים, ועל פי החשד, בדרך החשוד ישב מאחורי שתי האחיות, בת ה-12 ובת ה-17, ולכל אורך הנסיעה פגע בה".

לדברי נציג המשטרה, כשהן ירדו ברחוב שרי ישראל, הוא המשיך לעקוב אחריהן ולפגוע בהן. כמו כן, "אישה התקשרה למוקד 100, כשזיהתה חשוד לפני יומיים, באפרת, שישב על רצפת האוטובוס צילם אותה ופגע בה".