אאא

"עוד כמה שעות אגש לחדר ואפתח את הארון בו מונחת שמלת הכלה. שמלה שרקומה בדמעות אימי ומעוטרת בפניני שאיפותיה, בחיוך על שפתיה ושירת אמונה היא נפרדה מאיתנו, רק לפני שבוע.

בזמן שחופת הקטיפה תוצב מעלינו, תביט אימי ע"ה משמי מרומים ותשגר ברכת מזל טוב. לא אקבל את נשיקת פיה בהבל חם על לחיי... ודאי גם תעתיר ותבקש על כל הנחלצים לשמחנו ולהקימנו מעפר"

למכתב המלא הקליקו כאן>>>

בשבוע שעבר פורסמה הידיעה על פטירתה של מלכה קרויזר, בת 38 ואם לשבעה ילדים.

מלכה חלתה בסרטן לפני כשנה וחצי ומאז ידע מצבה עליות ומורדות. בין סדרת טיפולים לשנייה הספיקה מלכה לעבור 3 ניתוחים קשים ונאבקה על חייה למען הילדים הרכים שנשארו בבית.

לפני חודשים ספורים ארסה את בתה הבכורה חני (19) כשהיא מתפללת לזכות להשתתף בחתונה, אולם אז התגלו גרורות בגופה ומצבה הלך והחמיר עד לפטירתה.

 מכריה מספרים כי בשבת האחרונה לחייה כאשר הרגישה כי כוחותיה אוזלים, בקשה לילדים להיכנס לחדרה כשהיא נצמדת לתינוקת הקטנה ומעניקה לה חיבוק אחרון של אמא.  לאחר מכן שוחחה עם בעלה ובקשה: "אני מפחדת שכבר לא אהיה פה בחתונה תדאג שחני תשמח ביום החופה שלה, שהחתונה תהיה בזמן… תבטיח לי…"

 עם פטירתה הותירה אחריה שבעה ילדים כשהגדולה בת 19 והקטנה בת שנתיים.

בעקבות המצב הכלכלי הקשה והחובות הרבים שהותירה המחלה, נערכה מגבית דחופה עבור היתומים והכלה שמתחתנת הערב.

היום כאמור פרסמה הכלה מכתב מטלטל בו היא מתארת את תחושותיה לקראת הנישואין. בין השורות היא מזכירה בעצב כי לא יכלה להתארגן לחתונה כראוי בעקבות המחלה:

"עדיין לא רכשנו אפילו מוצרים בסיסיים, התגברתי על רגשות הבושה ופניתי אליכם לבקש עזרה, אתפלל עליכם היום שתזכו להתברך באושר ועושר וכל טוב"

לעזרה להוצאות החתונה הקליקו כאן>>>