חשמל: מצאנו טריק מבריק שיעשה לכם חיים קלים במטבח

גם אם התרגלתם לחיות עם המטבח המעט מיושן שלכם ואתם לגמרי מסתפקים במועט, עדיין, יש שדרוגים קלים ומהנים שתוכלו לעשות בו, שיגרמו לכם לתהות "איך תפקדנו עד היום בלי זה?!" (עיצוב הבית)

יעל קלצקין | כיכר השבת | י"ג באדר א' | 14.02.22
צילום: שאטרסטוק

מומחים טוענים שאם אתם רוצים למכור את הבית שלכם, כדאי לכם לשפץ אותו קצת לפני, (שזה אבסורד, אבל יעזור יותר בתהליך העברתו לידיים אחרות. הגיוני, בסך הכל). מטבח מיושן הוא דיל ברייקר עבור קונים רבים, על פי דוח העיצוב של חברת הנדל"ן "אופנדור" לשנת 2022. 71 אחוז מהאנשים פשוט יוותרו על הרכישה במקרה כזה.

אבל גם אם אתם לא חושבים על מעבר דירה בעתיד הקרוב והתרגלתם לחיות עם מה שיש לכם ואתם לגמרי מסתפקים במועט, עדיין, שעות רבות אנחנו מבלים בחדר הזה ואולי כדאי שתשקלו לעדכן אותו מעט, למען הנוחיות שלכם. אז הנה טרנד אחד שיככב לא מעט במטבחים בשנת 2022. במחשבה שניה, לקרוא לו "טרנד" זה מוגזם וחוטא למציאות. הוא יותר בגדר פתרון שעוזר לשמור על סדר, ארגון ואווירה כללית נעימה יותר. וכן, בדיוק כמאמר הקלישאה, אחרי שתאמצו אותו, תגידו, "איך לא חשבנו עליו עד היום?!".

אז במה מדובר? ובכן, חברת הארונות "מאסטרברנד" סקרה מעצבים מכל רחבי ארה"ב בתחילת 2020 ו-67 אחוזים מהם אמרו שהם תרים אחר דרכים נוספות לשלב עמדות טעינה במטבח, אבל לא סתם, אלא כאלו שחבויu, בתוך מגירות או ארונות. במילה אחת: הייטק.

"אנשים מחפשים מתכונים, מסתובבים ועובדים מדלפקי המטבח שלהם, אז חשוב יותר לוודא שיהיו להם מספיק שקעים - לא רק למכשירי החשמל, אלא גם לטלפונים ולטאבלטים", אומר נציג מטעם החברה ותכונות כמו עמדות טעינה התחובות במגירות מונעות מהכבלים להפריע בעבודה.

תוכן שאסור לפספס
טוען תגובות
אולי גם יעניין אותך

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר