24 קראט

שווה לכל כיס: הסמארטפונים היקרים בעולם

בזמן שמדינת האם נמצאת בראש הכותרות, חברת קוויאר שממוקמת ברוסיה משיקה סדרת מכשירי פאר יוקרתית המבוססים על סדרת 'גלאקסי' החדשה של 'סמסונג' (סלולר)

בני סלומון | כיכר השבת | ל' באדר א' | 03.03.22
המכשירים(צילומים: יח"צ caviar)

בזמן שמדינת האם נמצאת בראש הכותרות, חברת קוויאר שממוקמת ברוסיה משיקה סדרת מכשירי פאר המבוססים על סדרת 'גלאקסי' החדשה של סמסונג.

קוויאר מוציאה על כמעט כל סדרת דגל חדשה גרסה יקרה משלה, המכשירים כוללים את אותו המפרט של סדרת הדגל של סמסונג אך הם מצופים במתכות יקרות ומיועדים לבעלי הון ואנשים שרוצים שיסתכלו עליהם.

כזכור, מחיר דגמי סמסונג המקוריים אינו זול ונע בין 800 דולר לדגם הזול ו-1,200 דולר לדגם האולטרה היקר, אבל בקוויאר דואגים לקחת את המחיר הרבה הרבה למעלה.

הסדרה כוללת מספר עיצובים, ה"זולים" מביניהם עולים רק 6,190 דולר לדגם הנמוך של סמסונג, והם כוללים בחירה בין אופציית "ציפורי טרף" שכוללת ציפוי מעור תנין וזהב או מכשיר מוקשח שכולל ציפוי טיטניום יוקרתי שאמור לשרוד כל תנאי שטח.

''ציפורי טרף''
"ציפורי טרף"
הגדלה

גרסה היקרה יותר היא "גאטסבי הגדול" בה המכשיר מצופה מזהב עם חריטות עדינות, היא עולה רק קצת יותר יקר - 6,450 דולר לגרסה הרגילה ו-6,980 לגרסת האולטרה המשופרת.

הדגם היקר ביותר הוא "אוצלוט" שכולל "סגסוגת תכשיטים מצופה זהב כפול" טיטניום שחור ונראה מרשים למדי, מחירו בגרסה היקרה ביותר עומד על למעלה מ-7,800 דולר - שווה לכל כיס.

''אוצלוט''
"אוצלוט"
הגדלה

כל אחד מהדגמים מצופה בזהב 24 קראט ומיוצר רק ב-99 יחידות, כך שאם אתם רוצים לקנות - כדאי שתמהרו לפני שיגמר. מחיר המכשירים אמנם נשמע יקר אך ביחס למחירים של החברה בשנים עברו הוא זול משמעותית, כך לדוגמה, רק בשנה שעברה מכרה 'קוויאר' דגם של סמסונג במחיר של לא פחות מ-77,000 דולרים.

 

 

תוכן שאסור לפספס
טוען תגובות
אולי גם יעניין אותך

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר