בדיון הערכת מצב

המפכ"ל: "נקודת המוצא שמוישי עדיין בחיים"

מפקד מחוז ש"י במשטרה יחד עם המפכ"ל, קיימו היום דיון הערכת מצב, לגבי היעלמותו של הנער מוישי קליינרמן; "לא נרפה עד שלא נבין מה עלה בגורל מוישי", אמר המפכ"ל (ארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת | ז' בתמוז | 06.07.22
המפכ"ל וממ"ז ש"י, בהערכת מצב(צילום: דוברות המשטרה)

מפכ"ל המשטרה קובי שבתאי, קיים היום (רביעי) דיון הערכת מצב בתחנת מעלה אדומים שבמחוז ש"י בדבר מאמצי המשטרה לאיתור מוישי קליינרמן.

במסגרת הערכת המצב שקיים המפכ"ל לפני דקות ספורות  עם מפקד מחוז ש"י, ניצב עוזי לוי, ראש אח"מ, ניצב יגאל בן שלום, ממלא מקום מפקד ימ"ר ש"י וגורמים נוספים, קיבל המפכ"ל סקירה רחבה בדבר פעילות משטרת ישראל, החקירתית והמבצעית למציאתו של משה.

מאז שהתקבל הדיווח במשטרת ישראל על היעדרותו, פועלת המשטרה סביב השעון ובכוחות גדולים בסריקות אחר משה, ובמקביל נעשות פעולות חקירה רבות אשר רובן חסויות, והן חוסות תחת צו איסור פרסום.

קורע לב: אמו ואחיותיו של מוישי קליינרמן היום במירון • צפו (צילום: טל מרום)

כבר לפני מספר שבועות ובמקביל לפעילות המשטרה, הוקם צוות חקירה מיוחד ביחידה המרכזית של מחוז ש"י ובשילוב אגף החקירות והמודיעין אשר פועל עם כל האמצעים שברשות משטרת ישראל בכדי לאתרו. במקביל נמצאת המשטרה בקשר רציף עם משפחתו של משה וזו מעודכנת בהתפתחויות ככל שמאפשרת החקירה.

מפכ"ל המשטרה אמר במסגרת הערכת המצב: "אנחנו לא נרפה עד שלא נבין מה עלה בגורלו של משה והיכן הוא נמצא. משטרת ישראל כמו בכל מקרה של נעדר, בוודאי כזה שנמצא בסיכון, משקיעה מאמצים רבים בניסיון לאתר אותו. מחוז ש"י מבצע יחד עם כל הגורמים את כל הפעולות הנדרשות".

"זוהי חקירה מורכבת שהחלה עם דיווח על היעדרותו, ולמרות שהוא נראה בעבר באזור מירון, אנו לא שוללים אף מקום ברחבי הארץ בו הוא עלול להימצא ובהנחות העבודה שלנו כל כיווני החקירה נבדקים ונקודת המוצא היא לכך שמוישי בחיים. אנו נמשיך במאמץ לאיתורו ובהשקעת הכוחות הגדולים לצד יתר משימות משטרת ישראל."

כזכור, מוקדם יותר היום דווח ב'כיכר השבת', כי אמו ואחיותיו הקטנות של מוישי, הגיעו לשפוך שיח בקברו של רבי שמעון בר יוחאי זי"ע.

תוכן שאסור לפספס
טוען תגובות
אולי גם יעניין אותך

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר