3 בדואים חשודים

הבלשים תפסו בצידנית: בשר טרי של צבאים - "בסכנת הכחדה"

הבלשים שקיבלו מידע על חשודים שעוסקים בצייד בלתי חוקי, הצליחו לתפוס שלושה חשודים, כשברשותם נמצאו בשר טרי ומבותר של שני צבאים שניצודו על פי החשד זמן קצר קודם לכן (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת | ל' בניסן | 01.05.22
הבשר הטרי שתפסו הבלשים(צילום: דוברות המשטרה)

במהלך פעילות של בלשי היחידה המרכזית של מג"ב דרום בסיוע מרכז הבינה של מג"ב - בסוף השבוע האחרון, נערכו בלשי היחידה באזור יישובי הנגב, על פי מידע שהתקבל אודות חשודים שעוסקים בצייד בלתי חוקי.

במהלך הפעילות, זוהו החשודים נוסעים ברכב בשטח פתוח בסמוך ליישוב דבירה. הבלשים איתרו את החשודים שניסו להשליך צידנית בשטח פתוח בניסיון להעלים ראיות.

בחיפוש שבוצע ברכב ובצידנית, נתפס בשר טרי ומבותר של שני צבאים שניצודו על פי החשד זמן קצר קודם לכן. 3 החשודים, תושבי לקייה הועברו יחד עם הממצאים לחקירה במשמר הגבול ורשות הטבע והגנים.

טל רותם ממונה פיקוח חקירות ואכיפה במחוז מרכז מסר: "אנו שוב מברכים על שיתוף הפעולה הפורה עם גופי אכיפה נוספים ובראשותם משמר הגבול ומשטרת ישראל המבינה את החשיבות באכיפת תופעת הצייד הבלתי חוקי".

"במקרה הנוכחי, ניצודו שני פרטים מתוך אוכלוסיית צבאים הנמצאת תחת איומים רבים ואף ידוע כי הצבי הישראלי הינו מין הנמצא בסכנת הכחדה. חשוב להבין, כי ישראל היא המקום האחרון בעולם בו ניתן למצוא את הצבי הישראלי. מעבר להיותו חיית בר מוגנת, הצבי מוזכר במקורות ישראל מספר פעמים ובין היתר אף זכתה ארץ ישראל לכינוי "ארץ הצבי והיעל".
רשות הטבע והגנים משמר הגבול ומשטרת ישראל ימשיכו באכיפה העיקשת כנגד תופעת הצייד הבלתי חוקי".

תוכן שאסור לפספס
טוען תגובות
אולי גם יעניין אותך

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר