עסקאות במרמה

חשד: התחזה לבכיר בחברת תקשורת ועקץ בתי עסק

תושב נתניה בן 26 חשוד שהתחזה לסמנכ"ל כספים בחברת תקשורת וביצע במרמה עסקאות בשווי של כמיליון שקלים. החשוד נעצר ויובא היום להארכת מעצר בביהמ"ש (משטרה)

דניאל הרץ | כיכר השבת | כ"ו בסיון | 20.06.17
צילום: שאטרסטוק

חקירה של יחידת הונאה במשטרת ישראל חשפה חשוד, תושב נתניה בן 26, שהתחזה לסמנכ"ל כספים בחברת תקשורת וביצע במרמה עסקאות בשווי של כמיליון שקלים.

מהחקירה עלה חשד לפיו, התקשר החשוד לעסקים וחברות שונות, הציג עצמו כסמנכ"ל כספים בחברת תקשורת והזמין סחורות בשווי של עשרות ומאות אלפי שקלים תוך מצג שווא כי מדובר בהזמנה המיועדת לחברת התקשורת בה הוא עובד, וזאת באמצעות מסמכים וטפסים מזויפים הנושאים את לוגו החברה.

בנוסף, נהג החשוד להשתמש ביישומון המשנה את מספר הטלפון, אותו רואה מקבל השיחה, על מנת ליצור רושם כי מדובר במספר של חברת התקשורת שלכאורה בה הוא עובד, כמו כן נהג החשוד להתכתב ביישומון מסרים ולהשתמש בתמונתו האמיתית של סמנכ"ל הכספים בחברה.

עוד עולה מהחקירה, כי באחד מהמקרים, החשוד יצר קשר עם בית עסק לממכר מוצרי חשמל במרכז הארץ וביצע הזמנה של מוצרי חשמל בשווי של כ-470 אלף ₪.

במקרה אחר רכש החשוד עשרות מכשירי ג'קוזי ומוצרים נלווים בשווי של כ-270 אלף ₪.

במקרה נוסף, רכש החשוד מוצרי אלקטרוניקה בשווי של כ-250 אלף ₪, משלוח אשר סוכל בדרכו על ידי בלשי משטרת ישראל, ובמקרה אחר אשר סוכל בחלקו על ידי המשטרה, רכש החשוד רחפנים בשווי של כ-380 אלף ₪.

כאמור, החשוד נעצר ויובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפ"ת.

תוכן שאסור לפספס
טוען תגובות
אולי גם יעניין אותך

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר