"למרות המאבטח החדש"

מאוים? נמצאו כדורי ירי בביתו של פייגלין

בפתח ביתו של יו"ר 'זהות', נמצאו היום כמויות אדירות של כדורי רובה, וזאת, אחרי שרק השבוע טענו במפלגה, כי יש איומים ממשיים על חייו של משה פייגלין (חדשות, משטרה)

כיכר השבת | ז' באדר ב' | 14.03.19
משה פייגלין (צילום: פלאש 90)

כדורי רובה, נמצאו היום (חמישי), בפתח ביתו של יו"ר 'זהות', משה פייגלין. המשטרה פתחה בחקירה, האם מדובר במעשה מכוון, או בטעות תמימה.

למשה פייגלין יש שני בתים, באותו רחוב, ביישוב בו הוא מתגורר ב'קרני שומרון', בבית השני, שרשום על שמו, אך הוא משכיר אותה למשפחה מקומית, נמצאה ערימה גדולה של כדורי רובה. חבלן משטרתי, הגיע למקום לקח את הכדורים, והמשטרה פתחה בחקירה, לנסיבות המקרה.

כזכור, השבוע (שלישי), הוחלט במפלגת 'זהות', לא לקחת סיכונים מיותרים, ולאור מה שהם מכנים: "התקפות פראיות, וחסרי רסן, הפצת שנאה, ומניפולציות דמיוניות", החליטו להציב ליו"ר המפלגה משה פייגלין מאבטח שילווה אותו לאורך היום.

לדברי המפלגה, עקב עלייתה המטאורית של 'זהות' בסקרים האחרונים, החל גל של התקפות כנגד ראשי המפלגה, גם מימין וגם משמאל.

בימין כועסים על מועמד מספר 18 במפלגה - גדי וילצ'רסקי, בעקבות סרטון ישן, בו הוא מזלזל במצוות ברית המילה. בצד השמאלי של המפה כועסים על פייגלין הידוע כאיש ימין מובהק התומך בעליה להר הבית. על פי זהות, כתוצאה מליבוי השנאה, פייגלין קיבל מספר איומים על חייו.

עוד אמרו בזהות, כי "השינוי אותו אנו מציעים מפחיד את הממסד הוותיק, ובגלל הגיוון שיש במפלגה, ונתינת הבעת דעה פתוחה לכל אחד, כולל כך שאנחנו יכולים לחיות עם אחד שלא עשה ברית מילה לילדיו, זה מרגיז אותם, והם מוכנים לשלם סכומי עתק, העיקר שיצליחו להוריד אותנו, אנו לא מקבלים את השיח האלים הזה, ומובן מאליו שאנחנו גם לא נכנע לכך". 

 

תוכן שאסור לפספס
טוען תגובות
אולי גם יעניין אותך

טוען..