בנות 10 ו4

האסון במיאמי: שתי הרוגות נוספות זוהו

הלילה אותרו גופותיהן של שתי הרוגות נוספות מהאסון במיאמי, רק בנות 10 ו4. עד כה, שבוע לאסון, חולצו 18 הרוגים. עדיין ישנם 145 נעדרים שעדיין לא אותרו ומצבם לוט בערפל (עולם)

ציקי ברנדוין | כיכר השבת | כ"א בתמוז | 01.07.21
זירת האסון(צילום: Shutterstock)

שבוע לאסון במיאמי: במהלך הלילה אותרו גופותיהן של שתי הרוגות נוספות, האחיות לוסיה ואמה גווארה בנות 10 ו4. כך עדכנה המשטרה המקומית.

שתי גופות נוספות זוהו מוקדם יותר.  אנה-לי רודריגז בת 42,  ואנדראס ג'אניצופולוס בן ה-21. עד כה אותרו 18 הרוגים, בהם גם יהודים מהקהילה היהודית. 

חוץ מאותם נעדרים שאותרו, נכון להיום (חמישי), עדיין ישנם 145 נעדרים מהאסון, בהם גם יהודים רבים שהתגוררו בבניין הענק.

אתמול פורסם כי אל משלחת פיקוד העורף שיצאה לזירת האסון במיאמי לפני מספר ימים הצטרפו צוותי סיוע ישראלים נוספים, בהם מחלצים, אנשי אוכלוסייה ומהנדסים.

הצוות שהגיע סייע באמצעות אגף המודיעין במיפוי של המבנה שקרס, דבר שעשוי לסייע באיתור הנעדרים. בנוסף, פועלת המשלחת גם במאמצי החילוץ והסיוע למשפחות המודיעין.

סגן נ', מי שמפקד על צוות במשלחת אמר כי "בשגרה, אני מפקד על צוות מיוחד שבונה מודלים תלת-מימדיים לצורך ביצוע פעילויות מבצעיות של צה"ל". אמר "בימים האחרונים, אנשי הצוות משתמשים ביכולות טכנולוגיות מתקדמות על מנת לסייע למשלחת פיקוד העורף במיאמי. ניתחנו את הבניין שקרס ובנינו מודל תלת מימדי שלו, שיאפשר לאנשי פיקוד העורף, לסייע בחילוץ ולהתמצא בין ההריסות בצורה מהירה ואפקטיבית יותר. אנחנו מודים על הזכות וגאים לקחת חלק במאמץ הומניטרי חשוב כל כך".

תוכן שאסור לפספס
טוען תגובות
אולי גם יעניין אותך

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר